Vill du bli ledare :)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Halmstad GF

Lediga platser våren 2022
2022-01-12 10:15
LEDIGA PLATSER VÅREN 2022
 
Vi har lite platser kvar i våra grupper till vårterminen 2022 som startar vecka 6.
 
Födda 2018-2020
Familjegymnastik Sofiebergsskolan tisdagar kl 16,30-17,15
 
Födda 2017-2018
Minigymnastik Hovgårdsskolan torsdagar kl 16,45-17,30
Minigymnastik Sofiebergsskolan tisdagar kl 17,15-18,00
Minigymnastik Sofiebergsskolan onsdagar kl 17,00-17,45
 
Födda 2015-2016
Barngymnastik Snöstorpsskolan måndagar kl 17,00-18,00
Barngymnastik Sofiebergsskolan tisdagar kl 18,00-19,00
 
Födda 2014
Basgymnastik Fyllingeskolan måndagar kl 18,00-19,00
Basgymnastik Fyllingeskolan söndagar kl 11,15-12,15
 
Träningsgrupp
Födda 2007-2009 Sannarp torsdagar kl 19,00-20,30
Födda 2010-2012 Fyllinge måndagar kl 19,00-20,30
Födda 2013 Fyllige måndagar kl 17,30-19,00
 
Cheerleading lördagar Sannarp 12,00-13,30
 
Senior & juniorgrupp 15 år - uppåt onsdagar 20,30-22,00 i GH
Alla kan gympa torsdagar sannarp 16,30-17,30
Studspass torsdagar 17,00-17,45 Landos träning & Hälsa
 
 
Är ni intresserad av tävlingsgrupp så mejla halmstadgf@hotmail.com
 
Är n intresserade av att börja i någon av dessa grupper så anmäl er på länken här under. Där kan ni även sätta upp er på kö till alla våra grupper.
 
https://sportadmin.se/form/form.asp?ID={D9F8E0AE-7371-47B5-97FA-9D16C37481F2}

Nyhetsarkiv
Uppvisning på Hallarna2022-10-24 20:00
Höstlovsträning2022-10-18 11:28
2022-09-21 10:03
Tabata - Gruppträning2022-08-30 09:48
Ledare hösten 20222022-08-26 08:53
Ledig tjänst 2022-07-21 13:28
Höstterminen 20222022-06-13 14:57
Extratermin gymnastik2022-05-16 12:08
Träning hösten 20222022-05-02 10:59
Stöd Halmstad GF 2022-02-16 13:12
Vinnare av presentkort2022-01-31 09:49
Årsmöte 20222022-01-27 15:37
Terminnstart2022-01-11 09:01
2021-12-23 19:08
Info Halmstad GF2021-11-29 10:25
Terminsstart 2021-08-11 20:16
Kylväska till sommaren 2021-06-18 22:13
Glad påsk 2021-04-01 19:08
Årsmöte 20212021-02-04 15:48
Terminsstart vecka 52021-01-22 18:53
Vinnarna av presentkort 2021-01-11 12:22
2 nya killgrupper2020-12-15 10:24
Bingolotter2020-12-04 09:50
Uppdatering Corona2020-11-20 10:02
Handduk i julklapp ?2020-11-18 11:42
Höstlov vecka 442020-10-23 22:18
Gutz2020-09-14 08:42
Terminsstart vecka 362020-08-03 11:48
Cheerleading2020-07-09 14:59
Familjegymnastik2020-06-29 12:20
2020-06-19 08:20
Höstterminen 20202020-04-07 07:23
Uppdatering Coronavirus2020-03-13 14:43
Om Coronaviruset2020-03-12 08:14
Årsmöte ny proposition2020-02-24 14:41
Årsmöte Halmstad GF2020-02-07 11:24
Terminsstart vecka 42020-01-09 22:08
Cheerleading2020-01-06 13:44
2019-12-22 21:24
Barn & ungdomssamordnare2019-11-24 11:12
2019-11-18 12:24
Glad sommar2019-07-14 09:16
Sommarjobb2019-05-27 15:08
2019-05-07 15:01
STADIUM SPORTSCAMP 2019-03-27 11:52
Sportlov vecka 82019-02-15 08:29
Föreningskläder2019-02-06 15:52
Sponsorhuset2019-01-28 18:15
Årsmöte2019-01-16 14:46
Vattengymnastik2019-01-11 13:03
2018-12-21 13:10
2018-11-19 12:36
Höstlov v 442018-10-23 08:51
Studs - Prova på !2018-10-08 16:10
Sponsorhuset2018-09-05 09:12
Terminsstart v 362018-08-14 10:33
Glad Sommar2018-06-28 07:37
Stöd Halmstad GF2018-06-15 06:42
GDPR2018-05-25 10:35
Våruppvisning 12 maj2018-04-16 11:36
Vi behöver domare2018-04-05 07:42
Föreningskläder2018-02-16 07:11
Sportlov2018-02-14 10:59
ÅRSMÖTE2018-02-12 11:14
Handduk i Julklapp ?2017-12-19 17:12
VI STUDSAR IN JULEN !2017-12-13 08:22
Juluppvisningen 2017-12-02 12:59
Välkomna2017-11-22 08:52
Kansliet stängt2017-11-02 06:59
SAMLA PANT TILL HGF2017-10-29 13:39
Prova på - STUDS2017-08-29 11:34
Idrottsrabatten2017-08-28 09:50
TERMINSSTART V 362017-08-15 07:25
2017-06-12 14:38
2017-06-02 08:43
2017-04-18 08:32
Glad Påsk !2017-04-06 11:07
Vi utbildar oss !2017-04-04 08:08
Millitotten trupp rosa2017-03-28 15:04
Parkourpark2017-03-17 14:00
Alla Kan Gympa 2017-03-02 20:51
Tubecon2017-02-25 21:34
TUBECON2017-02-22 14:21
Våra underbara ledare 2017-02-21 22:58
SPORTLOV V. 82017-02-15 12:11
Parkour2017-02-07 13:59
Sportlovsträning2017-02-06 12:31
Årsmöte2017-02-06 08:40
Halmstad GF2017-01-20 10:36
Domarutbildning2017-01-19 09:17
Vuxenyoga2017-01-19 08:08
Facebook/ instagram2017-01-12 14:26
Vi utbildar oss !2017-01-09 10:45
Nya grupper 2017-01-07 08:02
Terminstart 20172016-12-27 19:06
SPONSRING2016-12-20 09:00
Halmstad GF växer !2016-12-07 13:50
JULUPPVISNING2016-10-25 13:45
PARKOUR- TJEJER !2016-10-25 08:11
Valberedening2016-10-19 13:40
Vår nya logga !2016-10-13 09:10
2016-09-23 08:01
2016-09-22 14:00
Parkour2016-09-15 08:41
Terminstart !2016-09-04 21:49
Terminstart V.362016-08-24 08:11
Nyheter i föreningen2016-08-22 07:53
FYNDA I SOMMAR2016-07-11 08:15
Ny termin!2016-01-12 21:14
God Jul & Gott Nytt År!2015-12-21 08:30
Handla Julklappar här2015-12-09 17:14
Parkourtröjor2015-11-23 17:33
UPPVISNING 2015-10-18 16:29
Gymnastikforum 20152015-10-16 08:05
2015-09-15 22:33
Sponsorhuset2015-08-27 20:57
Påminnelse...2015-07-06 08:42
Familjegympa2015-07-02 20:23
Ledaravslutning2015-05-24 17:57
Halmstad GF i 7dagar2015-05-20 22:35
Parkour2015-03-26 17:00
2015-02-05 19:17
Ny Killtrupp !!2015-01-18 20:22
2015-01-08 20:26
2015-01-08 20:20
God Fortsättning !2015-01-03 21:55
SENIORGRUPP - GYMNASTIK2014-11-18 09:16
PARKOUR !2014-11-16 20:52
Höstlov vecka 442014-10-21 19:38
Trupp svart på Eurogym!2014-07-09 21:39
Styrelsemöte 7/72014-07-01 07:46
Vi utbildar fler ledare2014-06-24 20:15
Ha en skön sommar2014-06-17 12:09
NY SPORTBAG2014-05-09 10:07
Kansliets öppettider2014-04-17 13:52
Resultatlistor2014-04-15 15:02
Tack till alla ledare!2013-12-12 13:36