Anmälan nya medlemmar ***

Hej!


Fyll i formuläret så noggrant som möjligt och följ instruktionerna.

Kan ni flera dagar/grupper så kryssa i de då finns det större chans att få plats.



Anmälan till föreningens tävlingsgrupper görs på halmstadgf@hotmail.com


Genom att anmäla ert barn till Halmstads GF godkänner ni att vi använder uppgifterna i vårt register enligt  GDPR, vår integritetspolicy.


Läs gärna mer här:


https://register.sportadmin.se/villkor/?R-fEGP

Steg 1 av 3 - Fyll i formuläret
Typ *
Välj det alternativ ni önskar

Anmälan gäller för  höstterminen 2023.

Ni fyller i namn och personnummer på den som vill börja träna.

För mer info om grupperna gå in på hemsidan www.halmstadgf.se 
Familjegymnastik 2020-2022 Hovgårdsskolan/Söndrum tisdagar 16,30-17,15
Familjegymnastik 2020-2022 Sofiebergsskolan tisdagar 16,30-17,15
Familjegymnastik 2020-2022 Fyllingeskolan söndagar kl 9,00-9,45
Familjegymnastik. 2020-2022 Brunnsåkerskolan söndagar 10,00-10,45
Minigymnastik Brunnsåkersskolan söndagar 10,45-11,30 födda 2019-2020
Minigymnastik Fyllingesskolan måndagar 16,45-17,30 födda 2019-2020
Minigymnastik Fyllingesskolan söndagar 9,50-10,35 födda 2019-2020
Minigymnastik Gullbrandstorpsskolan onsdagar 16,30-17,15 födda 2019-2020
Minigymnastik Hovgård/Söndrumsskolan torsdag kl 16,40-17,25 födda 2019-2020
Minigymnastik Hovgårdsskolan/Söndrum tisdagar 17,15,-18,00 födda 2019-2020
Minigymnastik Slottsjordsskolan tisdagar 16,40-17,25 födda 2019-2020
Minigymnastik Snöstorp måndag kl 17,15-18,00 födda 2019-2020
Minigymnastik Snöstorpsskolan torsdagar 16,30-17,15 födda 2019-2020
Minigymnastik Sofiebergsskolan onsdagar 17,00-17,45 födda 2019-2020
Minigymnastik Sofiebergsskolan tisdagar 17,15-18,00 födda 2019-2020
Barngymnastik Fyllinge måndagar 17.30-18.30 födda 2017-2018
Barngymnastik Fyllinge söndagar 10,45-11,45 födda 2017-2018
Barngymnastik Gullbrandstorp onsdagar 17,15-18,00 födda 2017-2018
Barngymnastik Hovgård/söndrumsskolan tisdagar kl 18,00-19,00 2017-2018
Barngymnastik Hovgård/Söndrumsskolan torsdag kl 17,35-18,35 födda 2017-2018
Barngymnastik Slottsjord tisdagar 17.35-18.35 födda 2017-2018
Barngymnastik Snöstorp måndagar 18,00-19,00 födda 2017-2018
Barngymnastik Snöstorp torsdagar 17.30-18.30 födda 2017-2018
Barngymnastik Sofieberg onsdagar 17.45-18.45 födda 2017-2018
Barngymnastik Sofieberg tisdagar 18,00-19,00 födda 2017-2018
Killgrupp Furulundsskolan torsdagar kl 17,00-18,00 födda 2013-2017
Basgymnastik Fyllingeskolan måndagar 18,30-19,30 född 2016
Basgymnastik Hovgård/Söndrumsskolan torsdagar 18,35-19,35 född 2016
Basgymnastik Slottsjordsskolan Tisdagar 18.45-19,45 född 2016
Basgymnastik Snöstorpsskolan torsdagar 18,45-19,45 född 2016
Basgymnastik Sofiebergsskolan onsdagar 18,45-19,45 född 2016
Basgymnastik/Trupp träning Gullbrandstorp måndagar 16,30-18,00 född 2016-2014
Trupp träning födda 2010-2014 Sannarpsgymnasiet söndagar 17,30-19,00
Trupp träning födda 2010-2015 Fyllingeskolan måndagar 19,00-20,30
Trupp träning födda 2010-2014 Sannarpsgymnasiet torsdagar 19,30-21,00
Trupp träning födda 2011-2015 Sannarpsgymnasiet måndagar 17,00-18,30
Trupp träning födda 2014-2015 Sannarpgymnasiet torsdagar 18,00-19,30
Cheerleading BREEZE träningsgrupp söndagar Hallägrahallen 9,45-11,15 födda 2012-2008
Cheerleading CLOUDS träningsgrupp söndagar Hallägrahallen 10-11,15 födda 2011-2015
Cheerleading ICE tävlingsgrupp torsdagar Kattegatt 19,15-20,45 sönd Hallägra 12,45-14,15 -13-15 år
NYHET! Trupp trix Slottsjordsskolan måndagar kl 16,45-17,30 födda 2016-2018 - mer info på hemsidan
NYHET! Trupp trix Slottsjordsskolan måndagar kl 17,30-18,15 födda 2011-2015 - mer info på hemsidan
Parkour födda 2006-2016
Seniortruppen onsdagar 20,30-22,00 Gymnastiken Hus 16 år och uppåt
Alla kan gympa Sannarpsskolan torsdagar 17,00-18,00 - Funktionsvariation 12+
Vattengymnastik tisdagar 17,00-18,00 Habiliteringen
Gruppträningspass - Halmstad GF Studs
Gruppträningspass Tabata 20,15-21,00 Fyllingeskolan onsdagar
Trupp Grön tävlingsgrupp födda 2016 - tider ej satta ännu.
Trupp Gul tävlingsgrupp födda 2015 tisdagar i Fyllingeskolan kl 16,45-18,15 & sannarp sönd 13-14,30
Trupp Röd tävlingsgrupp födda 2014 Fyllinge tis 18,15-19,45 sönd Sannarp 16,00-17,30
Trupp Vit tävlingsgrupp barn födda 2013 onsdagar Fyllinge 17,00-18,30 & Sannarp sön 10,00-11,30
Trupp Turkos tävlingsgrupp födda 2012 onsdagar Fyllinge 18,30-20,00 sönd 12-14 i gymnastikens hus
Trupp Blå tävlingsgrupp födda 2010-2011 3 dagar i veckan - mejla för mer info
Trupp Lila tävlingsgrupp födda 2008-2005 - 2 dagar i veckan - mejla för mer info
Stödmedlem
Jag kan tänka mig att bli:
Vill du engagera dig i ditt barns fritidsintresse fyll i det alternativ du önskar.  
Hjälpledare / Huvudledare i en annan grupp
Hjälpledare i mitt barns grupp
Huvudledare i mitt barns grupp
Personuppgifter
PersonNr * -  
Kön* Man   Kvinna
Förnamn *  
Efternamn *  
c/o  
Adress *  
Postnummer *  
Ort *  
Mobiltelefon  
Telefon hem  
E-post 1  
Allergi/ 
Matval  
Kommentarer  
Målsman 1 personuppgifter
Namn *  
Relation *  
E-post *  
Telefon *  
Målsman 2 personuppgifter
Namn  
Relation  
E-post  
Telefon  
*
Jag accepterar Användarvillkoren
Jag tillåter inte foto

Formuläret är producerat av SportAdmin - För oss som älskar sport